top of page

O NAS
 

Głównym motorem naszej firmy jest Monika Kosińska, właściciel DESEVEN. W branży telekomunikacyjnej od 18 lat, w sprzedaży od 20 lat. Prezes zarządu dwóch spółek telekomunikacyjnych na Śląsku. Dyplomowany trener biznesu oraz coach z międzynarodową certyfikacją Noble Manhattan Coaching. Od 2013 roku z powodzeniem dzieli się wiedzą z innymi ISP w ramach szkoleń, coachingu i procesów rozwojowych. Prywatnie żona, mama dwóch córek i labradorki, z którymi uwielbia spędzać każdą wolną chwilę. To ona dobiera najlepsze zespoły trenerów i coachów do Waszych potrzeb. Sama też osobiście angażuje się w każdy projekt - zarówno jako trener, jak i coach, mentor i doradca.

6_edited.jpg
NASZA CODZIENNOSĆ

Każdego dnia mamy okazję pracować z fantastycznymi zespołami jako firma szkoleniowa.

Naszym macierzystym i do dziś najważniejszym zespołem jest oczywiście nasz KOLNET z Czechowic-Dziedzic. To lokalny ISP, który każdego dnia inspiruje nas do jeszcze lepszej pracy. To zespół fenomenalnych indywidualności, którzy razem tworzą niepowtarzalną firmę
 i osiągają wspólnie cele, których nikt z nich nie byłby w stanie osiągnąć samodzielnie. To się nazywa synergia! I z niej jesteśmy bardzo, bardzo dumni. Dziś KOLNET obchodzi swoje 20-lecie działalności i z dumą możemy patrzeć, jak wspaniale się rozwija, dając również ogromną szansę rozwoju wieloletnim pracownikom, zasłużony spokój założycielom spółki, a także spokój właścicielom, gdy widzą, że wszyscy wspólnie pracują na realizację celów spółki.

Projekt bez nazwy (3)_edited.jpg
TWOJE PERSPEKTYWY

Zbuduj z nami samodzielny zespół, który razem z Tobą i dla Ciebie będzie osiągał Wasze wspólne cele. 

Nie bój się marzyć, gdzie chcesz być za 5 lat. Jeśli boisz się, że zmiana w firmie i budowanie  zespołu zajmie Ci za dużo czasu, to pamiętaj, że ten czas i tak upłynie. Więc może to dziś już jest ten dzień?

bottom of page