top of page

COACHING, czyli co?

Coaching pomaga poznać możliwości analizy aktualnej sytuacji zawodowej i znajdowania sposobów na zmiany i rozwój. Pozwala znaleźć sposoby na pokonywanie przeszkód w pracy, rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem wiedzy i zasobów menedżera. Wspiera lidera w najlepszych ustawianiu celów dla siebie i całego zespołu, a następnie w osiąganiu. Tak w przypadku samego menadżera jak i podlegających mu poszczególnych pracowników lub całych zespołów ludzi. 

 

Najczęściej wybierany projekt w ostatnich latach, gdzie wypalony/zmęczony/odchodzący na emeryturę szef stopniowo przekazuje prowadzenie firmy swoim następcom. Rewelacyjny projekt obejmujący: executive coaching dla szefa oraz coaching menedżerski dla kadry kierowniczej.

W przeciwieństwie do szkolenia, uczestnik nie tylko zapoznaje się z kompetencjami, ale przez kilka miesięcy pod okiem coacha stawia swoje pierwsze samodzielne kroki lub rozwija swoje umiejętności wchodząc na jeszcze wyższy level. W zależności od potrzeb, realizujemy coaching: menedżerski, kompetencyjny, zespołowy oraz executive coaching.

Zapytaj o usługę

Napisz do nas, a niezwłocznie skontaktujemy się w celu dobrania najlepszej usługi

Dziękujemy za kontakt!

bottom of page