Warsztat 2. Sięgamy po marzenia

Marzenia towarzyszą nam od najmłodszych lat. Są naszymi pragnieniami, wyobrażeniem czegoś, co chcemy osiągnąć, zrealizować czy przeżyć. Z czasem zapominamy o nich, a codzienna rzeczywistość coraz bardziej przybiera szare barwy. A gdybyśmy powiedziały Wam, że te zapomniane marzenia są bliżej nas niż sądzimy? Może nie na wyciągnięcie ręki, to byłoby zbyt łatwe. Ale że są gdzieś w zasięgu wzroku i wystarczy kilka dobrych kroków, by z każdym dniem były bliżej, aż w końcu staną się naszą rzeczywistością, która dzięki nim nabierze barw, to czy chciałybyście przejść tę drogę z nami?

Miejsce:
Lipowa 771, 34-324 Lipowa
Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipowej

Termin:
19.10.2018, godz. 17:00-20:00

Jak wziąć udział?
Wystarczy tylko wysłać email na adres biuro@deseven.pl: a jeśli chcesz mieć najlepszą cenę, to zapłać max. 3 dni przed rozpoczęciem się spotkania.

Cena:
70 zł za jedno spotkanie

O nas:
Anna Ryszka – pasjonat komunikacji, relacji międzyludzkich i mediacji, trener biznesu. Przez 15 lat realizująca swoje pasje jako pedagog szkolny, obecnie przekładająca swoją wiedzę i doświadczenie do pracy z kobietami, młodzieżą, menedżerami, zespołami pracowników oraz na sali szkoleniowej.

Monika Kosińska – od 14 lat związana z firmą telekomunikacyjną: początkowo jako pracownik biura obsługi klienta, dziś jako prezes. Entuzjasta dobrej obsługi i efektywnej sprzedaży opartej na długotrwałych relacjach. Od dwóch lat trener biznesu inspirująca innych do samorozwoju i realizacji własnych marzeń.

Dołączcie do nas i odważcie się ruszyć dalej we właściwą stronę. Pozwólcie sobie na ekscytującą podróż w głąb siebie.