Szkolenia sprzedażowe  kompleksowe warsztaty obejmujące kluczowy zakres pracy każdego biurowego pracownika ISP: od samoorganizacji, przez uświadomienie sobie roli w firmie, po efektywną i mądrą sprzedaż – z uwzględnieniem badania potrzeb, finalizacji sprzedaży i pokonywania obiekcji. Warsztatowa formuła, mocno osadzona w realiach ISP.

  • Zbierasz zgody światłowodowe?
  • Chcesz lepiej wysycić swój teren?
  • Masz dość sprzedaży najniższych abonamentów?
  • To szkolenie jest właśnie dla Ciebie i Twoich pracowników!
Innowacyjnie zaprojektowane szkolenie przez Monikę Kosińską, będące wynikiem 14-letniego doświadczenia w sprzedaży, podczas którego nie ma czasu na nudę.

SZKOLENIE: MISTRZOWSKA SPRZEDAŻ
25-27 marca 2019 Czechowice-Dziedzice (woj. śląskie)

Efektywne zarządzanie sobą w czasie – 8 godzin pracy przed Tobą i tyle do zrobienia, że nie wiesz w co ręce włożyć? Potem zaczynasz się za coś brać, a wieczorem okazuje się, że i tak połowy rzeczy nie ruszyłeś nawet? Podczas naszych warsztatów prowadzonych przez Barbarę Ganszczyk przećwiczymy kilka wskazówek, by lepiej zarządzać sobą w czasie.

SZKOLENIE: EFEKTYWNIE ZARZĄDZAJ SOBĄ W CZASIE
8,9 kwietnia 2019

Szkolenia, egzaminy i certyfikacja z MikroTika – wraz z Bartoszem Mazurczykiem organizujemy szkolenia i egzaminy dla Was i dla Waszych pracowników: MTCNA, MTCRE, MTCWE, MTCINE. Większe firmy zapraszamy na dedykowane szkolenia, wówczas zakres szkolenia dostosowujemy do ich infrastruktury i potrzeb. Podczas tych szkoleń również istnieje możliwość uzyskania certyfikacji (wszystko z dofinansowaniem).


SZKOLENIE: MIKROTIK MTCNA, MTCNA+MTCRE, MTCRE

25 lutego-1 marca 2019 Czechowice-Dziedzice

Efektywna praca zespołowa (szkolenia w Twojej firmie - zapytaj o cenę specjalną dla MiŚOT!) – dziś nie przewaga technologiczna, nie marketing, nie testy prędkości decydują o sukcesie firmy ISP, ale ludzie, którzy ją tworzą. Warsztatowa forma szkoleń (80% ćwiczeń, 20% teorii) realizowana w Twojej firmie, abyś mógł doświadczyć współpracy w Twoim zespole – lub jej braku – na własnej skórze. Twoi pracownicy poznają lepiej samych siebie i siebie nawzajem. Dzięki temu, że nie jest to bezmyślna integracja, w efekcie poprawi się komunikacja między ludźmi, będzie lepsze wzajemne zrozumienie i większy szacunek w zespole.

Doradztwo i szkolenia menedżerskie – Jak i kogo rekrutować? Jak budować efektywne zespoły? Jak  sprawnie się komunikować? Jak przeciwdziałać dysfunkcjom pracy zespołowej? Jak skutecznie delegować zadania? Jak wyznaczać i realizować cele? Jak odkryć i uaktywnić w pracownikach ich wewnętrzną motywację? Jak mądrze reagować na konflikty? Odpowiedź na te i inne nurtujące pytania odnajdziecie podczas warsztatów indywidualnych i grupowych, prowadzonych przez doświadczone osoby z naszej branży – nie bójcie się niesprawdzonych informacji z podręczników! U nas takich nie znajdziecie.

Szkolenia wspierane przez MiŚOT znajdziecie również TU.